Dodaj ogłoszenie

CenyRolnicze
NOTOWANIA
16 września 2019, Poniedziałek.
Kursy walut: USD USD - 3,9116 EUR EUR - 4,3262 GBP GBP - 4,8609 DKK DKK - 0,5794
Archiwum
16.09.2019 12:10 DRÓB, cena tuszki w hurcie: 5,00 - 5,60 zł/kg, średnia: 5,30 zł/kg (na podstawie informacji z 18 ubojni) +++ +++ +++ +++ 13.09.2019 MATIF: pszenica kons. GRU19 - 170,25 (+ 0,44%), kukurydza LIS19 - 162,75 (+ 0,31%), rzepak LIS19 - 383,50 (+ 0,20%) [euro/tona] +++ +++ +++ 13.09.2019 13:04 DRÓB, cena tuszki w hurcie: 4,90 - 5,80 zł/kg, średnia: 5,32 zł/kg (na podstawie informacji z 16 ubojni) +++ +++ +++ +++ +++

Wątpliwości dotyczące aplikacji eWniosekPlus? - kilka pytań i odpowiedzi

Cezary Wójcicki
problemy aplikacja arimr
Źródło: pixabay.com

Informowaliśmy niejednokrotnie, że składanie wniosków o dopłaty do ARiMR odbywa się od tego roku elektronicznie. Nowa forma składania wniosków rodzi wśród beneficjentów wiele pytań. Dziś odpowiedzmy sobie na kilka pytań dotyczących działania aplikacji eWniosekPlus, m. in. czy po wysłaniu wniosku w programie eWniosekPlus będzie można jeszcze robić w nim jakieś zmiany? Czy każdą uprawę trzeba wyrysować na każdej działce ewidencyjnej oddzielnie?

 

Czy po wysłaniu wniosku w aplikacji eWniosekPlus będzie można jeszcze robić w nim dodatkowe zmiany?

 

W aplikacji eWniosekPlus będzie można aktualizować dane we wniosku po jego wysłaniu do ARiMR. Przesłanie zaktualizowanego wniosku będzie traktowane jako zmiana do wniosku.

 

Czy każdą uprawę trzeba wyrysować na każdej działce ewidencyjnej oddzielnie czy jest możliwość wyrysowania jednej uprawy na kilku działkach ewidencyjnych?

 

Istnieje możliwość wyrysowania jednej uprawy na kilku działkach ewidencyjnych stanowiących zwarty obszar gruntu, które zostaną zadeklarowane we wniosku (wskazane na mapie jako działki referencyjne definiujące granice gospodarstwa beneficjenta).

 

Co zrobić, jeżeli nie pamiętam danych do logowania?

 

W przypadku, gdy konto do aplikacji zostało założone we wcześniejszych kampaniach poprzez złożenie wniosku papierowego o nadanie loginu i kodu dostępu w Biurze Powiatowym ARiMR to loginem nie jest numer producenta a numer wygenerowany przez system podczas zakładania konta. Jeżeli rolnik nie pamięta takiego loginu to w celu uzyskania tego loginu należy zgłosić się do odpowiedniego Biura Powiatowego ARiMR. Dla beneficjentów, którzy uzyskali dostęp do aplikacji e-Wniosek w kampanii 2017 loginem jest numer producenta.

 

Czy można zapisać dane na wniosku roboczym i wypełniać go w podziale na kilka razy, czy jednorazowo trzeba wypełnić cały wniosek i wysłać go do Agencji?

 

Nie ma limitu wejść na dany wniosek. W trakcie jego wypełniania można go zapisywać, zamykać i ponownie otwierać do czasu wysłania do ARiMR.

 

Źródło: ARiMR

Cezary Wójcicki
Autor: Cezary Wójcicki
Cezary Wójcicki – inżynier rolnictwa, obecnie student zootechniki na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Pasjonat rolnictwa, w szczególności produkcji zwierzęcej. Poza karierą naukową aktywnie uczestniczy w życiu swojego gospodarstwa, a od niedawna rozpoczął współpracę z portalem..

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   Wszystkie artykuły autora
Najnowsze artykuły autora:

Może zainteresuje Cię również:

Prezes obiecał, minister potwierdza. Będzie walka

Jak dotychczas Komisja Europejska nie zgadzała się na wyrówn

Premia na rozpoczęcie działalności pozarolniczej n

Od 30 września do 29 października br. rolnicy, którzy chcą z

Wyższe zaliczki w ramach dopłat bezpośrednich będą

Wyższe zaliczki w ramach dopłat bezpośrednich będą wypłacane