Zgłoś chęć zakupu/sprzedaży

  • anonimowo, nie zobowiązująco i całkowicie bezpłatnie
  • zgłoszenie otrzymają przedsiębiorstwa współpracujące z portalem cenyrolnicze.pl
  • firmy znają tylko Twój numer telefonu, adres email oraz województwo i gminę w której mieszkasz
  • jeśli będą zainteresowane Twoim zgłoszeniem zadzwonią lub wyślą email z propozycją handlową
  • do Ciebie należy decyzja czy podejmiesz współpracę z którąkolwiek z nich
  • szanujesz swój czas – szanuj też czas innych, dlatego zgłoszenie wysyłaj tylko wtedy gdy jesteś pewny, że rzeczywiście zamierzasz coś sprzedać lub kupić w danej chwili.

Wybierz kategorię i naciśnij przycisk "wyślij"

* - Pole obowiązkowe

Materiał hodowlany trzoda chlewna

Materiał hodowlany trzoda chlewna na portalu cenyrolnicze.pl to dział obejmujący aktualne notowania cen sprzedaży loszek i knurków pochodzących głównie z polskich, ale też zagranicznych ferm. Swoją ofertę materiału hodowlanego przeznaczonego do dalszej reprodukcji wystawiają tu zarówno małe gospodarstwa rodzinne jak i wielko powierzchniowe fermy, gotowe dostarczyć w każdym momencie od kilku do nawet kilkuset sztuk gotowych do zapłodnienia loszek.
Poza rodzimymi rasami świń, jak polska biała zwisłoucha (PBZ), czy wielka biała polska (WBP) oferowany jest tu również duński Danbred , czy belgijski Hampshire.
Wszystkie publikowane na portalu ceny maciorek i knurków są wartościami netto, chyba że zapisy w polu „Informacje dodatkowe” mówią inaczej. Notowania aktualizowane są co najmniej 1 raz w miesiącu lub często nawet raz na tydzień.
Od podanych cen, szczególnie przy większych zamówieniach hurtowych można negocjować opusty, które są jednak indywidualną sprawą każdego z wystawiających tu swoje zwierzęta na sprzedaż.
Wszystkie wystawiane cenniki loszek i knurków trafiają po tygodniu do archiwum portalu, gdzie w każdym momencie prześledzić można panujące w danym okresie tendencje cenowe.
Prosimy potencjalnych nabywców o informowanie sprzedających, gdzie znaleźli ich ofertę. Hasło cenyrolnicze.pl to większe prawdopodobieństwo uzyskania rabatu, bo sprzedający wtedy wie, że ma do czynienia z zorientowanym klientem, mającym równoczesny dostęp do kilkunastu podobnych ofert.
Zapraszamy też do współpracy kolejnych hodowców trzody chlewnej, którzy mają do zaoferowania zwierzęta o najlepszych parametrach zdrowotnych i rozrodczych. Pamiętajcie, że portal Cenyrolnicze.pl to główne źródło rzetelnej, rolniczej informacji cenowej dla dziesiątek tysięcy hodowców i producentów żywca w Polsce, dlatego warto z nami współpracować.

Materiał hodowlany trzoda chlewna - ceny sprzedaży netto 29.05 - 04.06.2017

Brak danych do wyświetlenia