Dodaj ogłoszenie

CenyRolnicze
NOTOWANIA
14 kwietnia 2021, Środa.
Kursy walut: USD USD - 3.8065 EUR EUR - 4.5552 GBP GBP - 5.2513 DKK DKK - 0.6125
Archiwum
14.04.2021 MATIF: pszenica MAJ21 - 220,75 (+ 1,49%), kukurydza CZE21 - 221,00 (+ 1,26%), rzepak MAJ21 - 507,00 (+ 0,35%) [euro/tona] +++ +++ 14.04.2021 13:06 DRÓB, cena tuszki w hurcie: 5,70 - 6,50 zł/kg, średnia: 5,98 zł/kg (na podstawie informacji z 12 ubojni) +++

Miała być Prawda, a będzie Zgoda. Michał Kołodziejczak zarejestrował swoja partię

Redakcja

W miniony czwartek Sąd Okręgowy w Warszawie zatwierdził rejestrację partii politycznej Michała Kołodziejczaka. Ugrupowanie będzie nazywało się Zgoda, a nie Prawda jak to było planowane wcześniej. Jak zapewnia lider partii, będzie to formacja centrowa. 

 

- Partia Zgoda jest partią centrową, nie prawicową, chociaż ma też postulaty prawicowe - powiedział polsatnews.pl niedawny lider Agro Unii, Michał Kołodziejczak. - Jesteśmy gotowi do samodzielnego startu w wyborach - dodał przywódca ostatnich rolniczych protestów. W czwartek Sąd Okręgowy w Warszawie zatwierdził rejestrację jego partii politycznej.

 

Dlaczego Zgoda, a nie Prawda? - Prawda to był projekt realizowany do dnia dzisiejszego. Partia nazywa się Zgoda - przekazał w czwartek polsatnews.pl. Kołodziejczak przekonywał, że jego ugrupowanie jest gotowe do samodzielnego startu w wyborach i nie będzie większych problemów z uzyskaniem podpisów poparcia, by wystartować w całej Polsce.

 

Lider Zgody zapowiedział, że prezentacja postulatów partii ma się odbyć w przyszłym tygodniu. Dodał, że jego ugrupowanie jest centrowe, choć ma w swoim programie elementy o charakterze prawicowym.

 

Jak informował Kołodziejczak, w działalność Zgody będą zaangażowani inni działacze Agro Unii. Maja pojawić się też nazwiska znane w świecie polityki, które "nie cieszą się złą sławą".

Może zainteresuje Cię również:

Rolników wykańcza pandemia i współpraca z pośredni

Rolnicy ostrzegają, że wkrótce mogą nas czekać duże podwyżki

Trocinami w ptasią grypę. Minister przypomina o my

Drogi wjazdowe na obszar powiatu żuromińskiego, w którym pan

Indyki od tygodnia zdychają w męczarniach, bo zabr

Jak informuje Michał Kołodziejczak z Agro Unii, na terenie p