Dodaj ogłoszenie

CenyRolnicze
NOTOWANIA
02 czerwca 2020, Wtorek.
Kursy walut: USD USD - 3,9303 EUR EUR - 4,3902 GBP GBP - 4,9334 DKK DKK - 0,5890
Archiwum
01.06.2020 MATIF: pszenica kons. WRZ20 - 186,50 (- 0,93%), kukurydza CZE20 - 168,50 (+ 0,90%), rzepak SIE20 - 371,00 (+ 0,34%) [euro/tona] +++ +++ +++ 01.06.2020 12:43 DRÓB, cena tuszki w hurcie: 4,20 - 5,20 zł/kg, średnia: 4,60 zł/kg (na podstawie informacji z 14 ubojni) +++ +++ +++

Miała być Prawda, a będzie Zgoda. Michał Kołodziejczak zarejestrował swoja partię

Redakcja

W miniony czwartek Sąd Okręgowy w Warszawie zatwierdził rejestrację partii politycznej Michała Kołodziejczaka. Ugrupowanie będzie nazywało się Zgoda, a nie Prawda jak to było planowane wcześniej. Jak zapewnia lider partii, będzie to formacja centrowa. 

 

- Partia Zgoda jest partią centrową, nie prawicową, chociaż ma też postulaty prawicowe - powiedział polsatnews.pl niedawny lider Agro Unii, Michał Kołodziejczak. - Jesteśmy gotowi do samodzielnego startu w wyborach - dodał przywódca ostatnich rolniczych protestów. W czwartek Sąd Okręgowy w Warszawie zatwierdził rejestrację jego partii politycznej.

 

Dlaczego Zgoda, a nie Prawda? - Prawda to był projekt realizowany do dnia dzisiejszego. Partia nazywa się Zgoda - przekazał w czwartek polsatnews.pl. Kołodziejczak przekonywał, że jego ugrupowanie jest gotowe do samodzielnego startu w wyborach i nie będzie większych problemów z uzyskaniem podpisów poparcia, by wystartować w całej Polsce.

 

Lider Zgody zapowiedział, że prezentacja postulatów partii ma się odbyć w przyszłym tygodniu. Dodał, że jego ugrupowanie jest centrowe, choć ma w swoim programie elementy o charakterze prawicowym.

 

Jak informował Kołodziejczak, w działalność Zgody będą zaangażowani inni działacze Agro Unii. Maja pojawić się też nazwiska znane w świecie polityki, które "nie cieszą się złą sławą".

Może zainteresuje Cię również:

Michał Kołodziejczak zaprasza ministra Ardanowskie

- Ja ministra rolnictwa zapraszam, jak zaraz straci swoje st

Tylko natychmiastowe decyzje uchronią polskie gosp

Agro Unia zwróciła się do premiera Mateusza Morawieckiego o

Agro Unia domaga się zniesienia stref niebieskich

W związku z obecną sytuacją związaną z postępującym rozwojem