Dodaj ogłoszenie

CenyRolnicze
NOTOWANIA
18 października 2019, Piątek.
Kursy walut: USD USD - 3,8503 EUR EUR - 4,2844 GBP GBP - 4,9671 DKK DKK - 0,5735
Archiwum
18.10.2019 MATIF: pszenica kons. GRU19 - 181,25 (+ 0,14%), kukurydza LIS19 - 165,75 (+ 0,45%), rzepak LIS19 - 377,75 (- 0,66%) [euro/tona] +++ +++ +++ 18.10.2019 12:21 DRÓB, cena tuszki w hurcie: 4,20 - 5,00 zł/kg, średnia: 4,50 zł/kg (na podstawie informacji z 15 ubojni) +++ +++ +++

Miała być Prawda, a będzie Zgoda. Michał Kołodziejczak zarejestrował swoja partię

Redakcja

W miniony czwartek Sąd Okręgowy w Warszawie zatwierdził rejestrację partii politycznej Michała Kołodziejczaka. Ugrupowanie będzie nazywało się Zgoda, a nie Prawda jak to było planowane wcześniej. Jak zapewnia lider partii, będzie to formacja centrowa. 

 

- Partia Zgoda jest partią centrową, nie prawicową, chociaż ma też postulaty prawicowe - powiedział polsatnews.pl niedawny lider Agro Unii, Michał Kołodziejczak. - Jesteśmy gotowi do samodzielnego startu w wyborach - dodał przywódca ostatnich rolniczych protestów. W czwartek Sąd Okręgowy w Warszawie zatwierdził rejestrację jego partii politycznej.

 

Dlaczego Zgoda, a nie Prawda? - Prawda to był projekt realizowany do dnia dzisiejszego. Partia nazywa się Zgoda - przekazał w czwartek polsatnews.pl. Kołodziejczak przekonywał, że jego ugrupowanie jest gotowe do samodzielnego startu w wyborach i nie będzie większych problemów z uzyskaniem podpisów poparcia, by wystartować w całej Polsce.

 

Lider Zgody zapowiedział, że prezentacja postulatów partii ma się odbyć w przyszłym tygodniu. Dodał, że jego ugrupowanie jest centrowe, choć ma w swoim programie elementy o charakterze prawicowym.

 

Jak informował Kołodziejczak, w działalność Zgody będą zaangażowani inni działacze Agro Unii. Maja pojawić się też nazwiska znane w świecie polityki, które "nie cieszą się złą sławą".

Może zainteresuje Cię również:

Agro Unia wyznacza nagrodę za przedstawienie dowod

Agro Unia przewidziała nagrodę dla osoby, która przedstawi d

Zaskakująca współpraca Ardanowskiego i Kołodziejcz

Podczas piątkowej konferencji prasowej wspólne działania prz

Ardanowski i Kołodziejczak wspólnie przeciwko błęd

- Różnimy się wciąż w kilku istotnych kwestiach, ale błędnem