Dodaj ogłoszenie

CenyRolnicze
NOTOWANIA
13 września 2019, Piątek.
Kursy walut: USD USD - 3,9120 EUR EUR - 4,3396 GBP GBP - 4,8705 DKK DKK - 0,5812
Archiwum
13.09.2019 MATIF: pszenica kons. GRU19 - 170,25 (+ 0,44%), kukurydza LIS19 - 162,75 (+ 0,31%), rzepak LIS19 - 383,50 (+ 0,20%) [euro/tona] +++ +++ +++ 13.09.2019 13:04 DRÓB, cena tuszki w hurcie: 4,90 - 5,80 zł/kg, średnia: 5,32 zł/kg (na podstawie informacji z 16 ubojni) +++ +++ +++ +++ +++

Rolnicza kronika policyjna

Trzej nastolatkowie ukradli belę siana, bo chcieli nakarmić króliki

Redakcja

Do niecodziennej kradzieży doszło wczoraj na terenie gminy Horodło (woj. lubelskie). Z jednego z pól ktoś skradł belę siana. Sprawcami okazali się trzej nastolatkowie. Jak się okazało pokaźnych rozmiarów belę siana wciągnęli na wóz zaprzężony w konia i zawieźli swoją zdobycz do domu. Tłumaczyli później policjantom, że chcieli tym sianem nakarmić króliki.

Czytaj więcej...

Pijany traktorzysta zniszczył ogrodzenie

Redakcja

Nawet dwa lata w więzieniu może spędzić 62-latek, który prowadził ciągnik rolniczy pod wpływem alkoholu. Mężczyzna był tak pijany, że nie zauważył wypadającego drzewa, które przewoził na doczepionej do ciągnika przyczepie. Nie zatrzymał się i jadąc dalej uszkodził ogrodzenie na jednej z posesji w gminie Rudna.

Czytaj więcej...

Pijany kierowca ciągnika z zakazem prowadzenia pojazdów

Redakcja

Patrol z Komisariatu Policji w Urszulinie w miejscowości Babsk (woj. lubelskie) zatrzymał do kontroli drogowej kierującego ciągnikiem rolniczym Ursus. Podczas badania stanu trzeźwości okazało się, że mężczyzna jest pijany. Dodatkowo mężczyzna posiadał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Czytaj więcej...

Zjechał na pole uprawne i uderzył w bele słomy

Redakcja

29-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala po tym jak kierując audi na ul. Długiej w Łabuniach (woj. lubelskie) nagle zjechał z jezdni na pole uprawne i uderzył w znajdujące się tam bele słomy. Przyczynę i okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci. 

Czytaj więcej...

Pijany woźnica potrącił kobietę i odjechał

Redakcja

Policjanci z radzyńskiej komendy zatrzymali 50-letniego woźnicę. Mężczyzna jadąc wczoraj zaprzęgiem konnym doprowadził do kolizji drogowej, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia. Jak się okazało, miał 2 promile alkoholu w organizmie.

Czytaj więcej...

Dwa samochody uderzyły w ciągnik. 66-letni rolnik w szpitalu

Redakcja

Policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło w m. Krzywystok (woj.lubelskie), gdzie 32-letni kierujący audi wykonując manewr wyprzedzania uderzył w skręcający w lewo ciągnik rolniczy. Po chwili w przewrócony ciągnik uderzyło kolejne audi, którego kierowca nie zdążył wyhamować.

Czytaj więcej...