Dodaj ogłoszenie

CenyRolnicze
NOTOWANIA
16 kwietnia 2021, Piątek.
Kursy walut: USD USD - 3.7978 EUR EUR - 4.5481 GBP GBP - 5.2235 DKK DKK - 0.6115
Archiwum
16.04.2021 MATIF: pszenica MAJ21 - 217,75 (- 0,80%), kukurydza CZE21 - 220,25 (- 0,34%), rzepak MAJ21 - 509,25 (+ 0,25%) [euro/tona] +++ +++ +++ 16.04.2021 13:25 DRÓB, cena tuszki w hurcie: 5,70 - 6,30 zł/kg, średnia: 6,00 zł/kg (na podstawie informacji z 10 ubojni) +++ +++

Rynek przejmują korporacje, a minister się bawi w głupoty

Redakcja

- Jako minister rolnictwa kładę szczególny nacisk na promocję dobra narodowego Polski, którym moim zdaniem są tradycja i kultura wsi. Dlatego podjąłem inicjatywę, aby w Bielsku-Białej lub w najbliższych okolicach powstała filia Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi – napisał o jednej ze swoich ostatnich aktywności Grzegorz Puda. Michał Kołodziejczak nie pozostawił na szefie resortu rolnictwa suchej nitki.

 

- Jej głównym celem będzie promowanie kultury terenów wiejskich leżących w południowej części województwa śląskiego. Jednocześnie dziękuję wszystkim, którzy o tę kulturę dbają i ją promują. Ich troska i wysiłek zasługują na wsparcie dla dobra naszej małej ojczyzny – napisał na Facebook’u minister rolnictwa.

 

- To nie jest minister rolnictwa, to jakiś klaun. Skandal nad skandale! Grzegorz Puda zamiast zajmować się poważnymi sprawa dokańcza robienie z polskiej wsi skansenu. Rolnictwo jest w rozsypce i to jest fakt! Coraz więcej gospodarstw ma problem z zadłużeniem. Programy restrukturyzacyjne nie działają – wylicza Michał Kołodziejczak. - Problem ze sprzedażą warzyw coraz większy. Zielony Ład przewróci dotychczasową produkcje rolną do góry nogami. Rynek przejmują korporacje, a minister się bawi w głupoty. On chce zrobić z naszej wsi muzeum, a rolników zamknąć w rezerwacie jak zamknęli Indian w Ameryce. On roio dokładnie to samo! Zobaczcie na te zdjęcia. Polska wieś i nasze rolnictwo maja być postrzegane w taki sposób według pana Grzesia, który nie wiadomo jak został ministrem. Mało kto wie, że jest takie coś jak Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi. Ale to w niczym nie przeszkadza by otwierać filie jakiejś anonimowej instytucji. Tylko po co?! Dziedzictwo wsi według PiS ma kojarzyć się z kolorowym kogucikiem. Na zdjęciach brakuje jedynie obecnego ministra przebranego za lajkonika, który podskakuje na wybiegu jak młody konik po zimie – drwi z Grzegorza Pudy lider Agro Unii.

 

Jako minister rolnictwa kładę szczególny nacisk na promocję dobra narodowego Polski, którym moim zdaniem są tradycja i...

Opublikowany przez Grzegorza Puda- Ministra Rolnictwę iego Rozwoju Wsiego Poniedziałek, 1 marca 2021

 

To nie jest minister rolnictwa, to jakiś klown. Skandal nad skandale! Grzegorz Puda zamiast zajmować się poważnymi...

Opublikowany przez Agrounia Wtorek, 2 marca 2021

Może zainteresuje Cię również:

Nie zapewnimy bezpieczeństwa żywnościowego jeżeli

- Komisja Europejska rozpoczęła bardzo niebezpieczną dyskusj

Rolników wykańcza pandemia i współpraca z pośredni

Rolnicy ostrzegają, że wkrótce mogą nas czekać duże podwyżki

Trocinami w ptasią grypę. Minister przypomina o my

Drogi wjazdowe na obszar powiatu żuromińskiego, w którym pan