kojs

kps

CenyRolnicze
14 maja 2021, Piątek.
Kursy walut wg NBP: USD USD - 3.7374 EUR EUR - 4.5316 GBP GBP - 5.2571 DKK DKK - 0.6094
Archiwum


14.05.2021 14:07 DRÓB, cena tuszki hurt: 6,30-7,20 zł/kg, średnia: 6,65 zł/kg (na podstawie informacji z 12 ubojni)

13.05.2021 MATIF: pszenica WRZ21-216,00 (-4,21%), kukurydza CZE21-250,25 (-2,72%), rzepak SIE21-532,75 (-4,05%) [euro/t]

Dodaj komunikat

agrifirm

ph konrad

Po świętach kampania antyhodowlana została wznowiona

Redakcja

Wczoraj na antenie Telewizji Polskiej wyemitowano program „Alarm!”, w którym ukazano nieprawidłowości na fermie norek pod Pabianicami. Materiał zrealizowano przy udziale Fundacji Viva. W tym czasie w mediach społecznościowych ta organizacja opublikowała równie szokujące materiały z gospodarstwa mlecznego zlokalizowanego poza granicami Polski.

 

- Szokujące ustalenia aktywistów prozwierzęcych. Na nagranych z ukrycia filmach z fermy koło Łodzi widać jak zabijane są norki. Ujęcia są tak drastyczne, że robią wrażenie nawet na ludziach, którzy widzieli nie jedną hodowlę zwierząt futerkowych. Po naszej interwencji przedsiębiorca ma ponieść surowe konsekwencje. Uwaga! – ten materiał jest tylko dla widzów o silnych nerwach – czytamy w zapowiedzi programu TVP. Materiał dostępny jest tutaj – kliknij.

 

- TVP1 wyemitowała program 'Alarm' robiony we współpracy z Otwartymi Klatkami i Fundacją Viva pokazujący okrucieństwa polskich hodowli. Program robiony tylko z jedną stroną 'konfliktu' bez ukazywania istotnych detali. To wszystko okaże się realizacją jesiennego scenariusza, którego celem jest walka z polską hodowlą. Szybciej niż niskimi cenami zniszczą nas przepisami, które będę wymierzone wprost w polską hodowlę – przestrzega Michał Kołodziejczak z Agro Unii.

 

Również wczoraj na facebook’owym profilu „Białe Kłamstwa” należącym do Fundacji Viva opublikowano materiał z fermy mlecznej położonej poza granicami Polski, który ukazuje okrucieństwo wobec krów. Udostępniony film został zrealizowany przez organizację Animal Outlook z siedzibą w Waszyngtonie, a na Facebooku został zamieszczony przez grupę prozwierzęcą z Izraela.

 

Traktowane jak przedmioty, uprzedmiotowione, kopane, bite... 💔

Opublikowany przez Białe kłamstwa Niedziela, 27 grudnia 2020

 

- Kolejna manipulacja Białych Kłamstw. Wprowadzanie konsumentów w błąd, pokazując film, który nie pochodzi z Polski. Aż trudno to komentować. Czy ktoś kiedyś za upowszechnianie kłamstw zostanie ukarany? – pyta w mediach społecznościowych Stowarzyszenie Polskie Mleko.

 

Loading comments...

Copyright © CenyRolnicze 2021. All rights reserved | Polityka prywatności i plików cookies | Regulamin serwisu