Dodaj ogłoszenie

CenyRolnicze
NOTOWANIA
01 marca 2021, Poniedziałek.
Kursy walut: USD USD - 3.7572 EUR EUR - 4.5231 GBP GBP - 5.2396 DKK DKK - 0.6083
Archiwum
01.03.2021 MATIF: pszenica MAR21 - 250,00 (+ 2,04%), kukurydza MAR21 - 227,50 (+ 0,55%), rzepak MAJ21 - 496,25 (+ 0,97%) [euro/tona] +++ +++ +++ 01.03.2021 13:05 DRÓB, cena tuszki w hurcie: 5,60 - 6,30 zł/kg, średnia: 5,93 zł/kg (na podstawie informacji z 14 ubojni) +++ +++ +++ +++

Obornik pod domem posła PiS w Nowych Skalmierzycach. Rolnicy sprytniejsi od policjantów

Redakcja

W nocy z poniedziałku na wtorek przed posesją posła Prawa i Sprawiedliwości Tomasza Ławniczaka w Nowych Skalmierzycach (woj. wielkopolskie), rolnicy rozrzucili obornik, opony i słomę. Przypomnieli tym samym swojemu reprezentantowi w Sejmie, że głosując za tzw. piątka dla zwierząt opowiedział się przeciwko nim.

 

- To już kolejny doświadczony w ten sposób parlamentarzysta z naszego regionu. Wcześniej podobną przykrą niespodziankę znaleźli pod oknami m.in. Karolina Pawliczak z SLD, Piotr Kaleta z PIS czy Jarosław Urbaniak z KO – informują Fakty Kaliskie.


Jak podaje portal faktykaliskie.pl, w związku z działaniami Agrounii policja miała patrolować ostatnio okolice domów parlamentarzystów z tego regionu, w tym Tomasza Ławniczaka. - Mimo to rolnikom udało się przeprowadzić akcję. W nocy z poniedziałku na wtorek (30 listopada/1 grudnia) przed posesją posła pojawiły: obornik, gnojowica, słoma, opony i folia, a na płocie transparent z napisem „Tutaj mieszka Ławniczak, zdrajca polskiej wsi” – relacjonuje lokalny portal.

 

- To ten poseł, którego dom był bardzo mocno pilnowany przez lokalnych policjantów. Kilka minut „luki’ wykorzystali nasi koledzy i zrobili swoje, bo tej nocy też był pilnowany. Nie ułatwiało to zadania, ale daliśmy radę. Wielki szacunek dla wszystkich zaangażowanych! Niestety policja zamiast zajmować się tym co należy, pilnuje domów pasożytów żyjących z naszych podatków – czytamy na facebook’owym profilu Agro Unii.

 

Może zainteresuje Cię również:

Przyjechali na interwencję do gospodarstwa. Ujawni

Policjanci z Krzeszowic (woj. małopolskie) przedstawili dwóm

Robert Winnicki: Obsesja antyrolnicza, jaką ma Jar

- Pan Grzegorz Puda, na polecenie Jarosława Kaczyńskiego, od

Zakaz uboju rytualnego na miękko. To może być pods

- Do mojego biura poselskiego dzwonią zaniepokojeni rolnicy