Dodaj ogłoszenie

CenyRolnicze
NOTOWANIA
22 kwietnia 2021, Czwartek.
Kursy walut: USD USD - 3.7885 EUR EUR - 4.5562 GBP GBP - 5.2655 DKK DKK - 0.6127
Archiwum
22.04.2021 MATIF: pszenica MAJ21 - 238,50 (+ 3,02%), kukurydza CZE21 - 233,75 (+ 2,07%), rzepak MAJ21 - 595,25 (+ 5,96%) [euro/tona] +++ +++ +++ 21.04.2021 13:05 DRÓB, cena tuszki w hurcie: 6,10 - 6,90 zł/kg, średnia: 6,39 zł/kg (na podstawie informacji z 12 ubojni) +++ +++ +++

Wegetarianie: Za każdym produktem odzwierzęcym kryje się gwałt

Redakcja

- Nie ma feminizmu bez weganizmu! Za każdym produktem odzwierzęcym kryje się gwałt, wyzysk i morderstwo wykorzystywanych przez przemysł mięsny, nabiałowy i jajeczny matek i samic, istot płci żeńskiej! Zgadnijcie kto im płaci za to, żeby to robili? Każdy, kto to kupuje – to opinia jaką można znaleźć w mediach społecznościowych (Roślinna Strona).

 

- Tak wygląda macierzyństwo świń hodowlanych w XXI wieku. Popatrzcie na nią. Popatrzcie w jej oczy. Wyobraźcie sobie siebie na jej miejscu. Przeciętna samica świni hodowlanej mierzy około 170x40 cm i miesiącami leży na betonowej podłodze w kojcu wielkości trumny. Jej ruch krępują stalowe pręty. Unieruchomiona jak maszyna, leży wraz z setkami innych samic na hali produkcyjnej rodząc dzieci - prosięta, których przeznaczeniem jest umrzeć najczęściej w wieku zaledwie 6 miesięcy – czytamy na facebook’owym profilu Roślinna Strona.

 

Tak wygląda macierzyństwo świń hodowlanych w XXI wieku. 💔Popatrzcie na nią! Popatrzcie w Jej oczy. Wyobraźcie sobie...

Opublikowany przez Roślinna Strona Czwartek, 5 listopada 2020

 

- Krowa, jak każdy ssak, także i człowiek, produkuje mleko tylko i wyłącznie w następstwie ciąży. Rolnicy co roku inseminują, czyli zapładniają samice krów, aby te produkowały mleko. Kolejne rodzone przez nie cielęta są im odbierane zaraz po urodzeniu. Jeśli są płci męskiej zabijane są na cielęcinę. Jeśli żeńskiej hodowane na kolejne pokolenia wykorzystywanych matek... Po kilku latach ciało krowy nie wytrzymuje takiej eksploatacji, słabnie, choruje, jej wydajność spada, co przestaje się opłacać hodowcy, który sprzedaje ją na mięso - do rzeźni – czytamy w innym wpisie opublikowanym na Roślinnej Stronie.

A Wy dziewczyny, co o tym sądzicie? Czy tylko dlatego, że jest to samica krowy, a nie któraś z nas, to jest spoko? 💔...

Opublikowany przez Roślinna Strona Niedziela, 1 listopada 2020

Może zainteresuje Cię również:

Sylwia Spurek: To, co jemy, nie jest prywatną spra

- Papierosy, alkohol i benzyna są opodatkowane akcyzą. Teraz

Trwa kampania obrzydzania konsumentom wołowiny. Il

- Jesteśmy świadkami obrzydzania konsumentom wołowiny i mięs

Sylwia Spurek lobbuje za produkcją i sprzedażą alt

W związku z rozpoczętą przez Sylwię Spurek debatą publiczną,