Dodaj ogłoszenie

CenyRolnicze
NOTOWANIA
19 stycznia 2021, Wtorek.
Kursy walut: USD USD - 3.7416 EUR EUR - 4.5342 GBP GBP - 5.0897 DKK DKK - 0.6095
Archiwum
18.01.2021 MATIF: pszenica. MAR21 - 235,75 (+ 1,84%), kukurydza MAR21 - 217,00 (+ 2,36%), rzepak LUT21 - 435,00 (+ 0,64%) [euro/tona] +++ +++ +++ 18.01.2021 12:29 DRÓB, cena tuszki w hurcie: 5,00 - 5,80 zł/kg, średnia: 5,45 zł/kg (na podstawie informacji z 11 ubojni) +++ +++ +++ +++

Obornik pod domem posła PiS. Tak się kończy głosowanie przeciwko rolnikom

Redakcja

Dzisiaj rano pod domem posła Prawa i Sprawiedliwości, Piotra Polaka, działacze Agro Unii wysypali obornik, a na ogrodzeniu posesji zawisł transparent informujący, o tym, że w tym miejscu mieszka zdrajca polskiej wsi. Akcja ma na celu napiętnowanie wszystkich parlamentarzystów, którzy opowiedzieli się za zmianami w ustawie o ochronie zwierząt. - Takie napisy zawisną na płotach wszystkich polityków, którzy podnieśli rękę przeciwko polskim rolnikom – zapowiada Michał Kołodziejczak z Agro Unii.

 

- Tak się kończy głosowanie przeciwko polskim rolnikom. To jest wstyd dla posła z okręgu wybranego przez rolników. To jest wstyd dla człowieka, który namawiał, żeby na niego głosować. Ta kupa obornika powinna być pod domem każdego posła, który sprzeciwił się polskim rolnikom. Szczególnie pod domami posłów Prawa i Sprawiedliwości, którzy obiecywali, że będą bronić interesu polskich rolników. (…) Jest niedziela rano i zrobiliśmy to teraz, żeby tym ludziom było jak najbardziej wstyd. Takie napisy zawisną na płotach wszystkich polityków, którzy podnieśli rękę przeciwko polskim rolnikom. Takie rzeczy, które dzielą społeczeństwo nie mogą dziać się u nas. W końcu nadszedł czas, kiedy ludzie dochodzą do głosu. Prawdziwa opozycja, ta opozycja uliczna, będzie wskazywała zdrajców, oszustów, bo to jest zdrada, to jest oszustwo. To jest dom posła Piotra Polaka. U mnie też był osobiście i namawiał, żeby na niego głosować, bo będzie reprezentował interes rolnika. Był u nas, bo zależało mu na naszych głosach, a dzisiaj my przyjechaliśmy do niego – mówi Michał Kołodziejczak, lider Agro Unii.

 

Może zainteresuje Cię również:

Miasto musi wiedzieć, że my oddajemy kilogram świn

- Mamy dość sprzedawania świń za 3,50 zł/kg. Mamy dość sprze

Podhale pozdrawia rolników. Bunt od Bałtyku aż po

Działacze Agro Unii wsparli dzisiaj inicjatywę przedsiębiorc

Bunt narasta. Rolnicy żądają wstrzymania egzekucji

Agro Unia nalega, by premier natychmiast wprowadził przepisy