Dodaj ogłoszenie

CenyRolnicze
NOTOWANIA
16 kwietnia 2021, Piątek.
Kursy walut: USD USD - 3.7978 EUR EUR - 4.5481 GBP GBP - 5.2235 DKK DKK - 0.6115
Archiwum
16.04.2021 MATIF: pszenica MAJ21 - 217,75 (- 0,80%), kukurydza CZE21 - 220,25 (- 0,34%), rzepak MAJ21 - 509,25 (+ 0,25%) [euro/tona] +++ +++ +++ 16.04.2021 13:25 DRÓB, cena tuszki w hurcie: 5,70 - 6,30 zł/kg, średnia: 6,00 zł/kg (na podstawie informacji z 10 ubojni) +++ +++

Obornik pod domem posła PiS. Tak się kończy głosowanie przeciwko rolnikom

Redakcja

Dzisiaj rano pod domem posła Prawa i Sprawiedliwości, Piotra Polaka, działacze Agro Unii wysypali obornik, a na ogrodzeniu posesji zawisł transparent informujący, o tym, że w tym miejscu mieszka zdrajca polskiej wsi. Akcja ma na celu napiętnowanie wszystkich parlamentarzystów, którzy opowiedzieli się za zmianami w ustawie o ochronie zwierząt. - Takie napisy zawisną na płotach wszystkich polityków, którzy podnieśli rękę przeciwko polskim rolnikom – zapowiada Michał Kołodziejczak z Agro Unii.

 

- Tak się kończy głosowanie przeciwko polskim rolnikom. To jest wstyd dla posła z okręgu wybranego przez rolników. To jest wstyd dla człowieka, który namawiał, żeby na niego głosować. Ta kupa obornika powinna być pod domem każdego posła, który sprzeciwił się polskim rolnikom. Szczególnie pod domami posłów Prawa i Sprawiedliwości, którzy obiecywali, że będą bronić interesu polskich rolników. (…) Jest niedziela rano i zrobiliśmy to teraz, żeby tym ludziom było jak najbardziej wstyd. Takie napisy zawisną na płotach wszystkich polityków, którzy podnieśli rękę przeciwko polskim rolnikom. Takie rzeczy, które dzielą społeczeństwo nie mogą dziać się u nas. W końcu nadszedł czas, kiedy ludzie dochodzą do głosu. Prawdziwa opozycja, ta opozycja uliczna, będzie wskazywała zdrajców, oszustów, bo to jest zdrada, to jest oszustwo. To jest dom posła Piotra Polaka. U mnie też był osobiście i namawiał, żeby na niego głosować, bo będzie reprezentował interes rolnika. Był u nas, bo zależało mu na naszych głosach, a dzisiaj my przyjechaliśmy do niego – mówi Michał Kołodziejczak, lider Agro Unii.

 

Może zainteresuje Cię również:

Rolników wykańcza pandemia i współpraca z pośredni

Rolnicy ostrzegają, że wkrótce mogą nas czekać duże podwyżki

Trocinami w ptasią grypę. Minister przypomina o my

Drogi wjazdowe na obszar powiatu żuromińskiego, w którym pan

Indyki od tygodnia zdychają w męczarniach, bo zabr

Jak informuje Michał Kołodziejczak z Agro Unii, na terenie p