Dodaj ogłoszenie

CenyRolnicze
NOTOWANIA
30 października 2020, Piątek.
Kursy walut: USD USD - 3.9563 EUR EUR - 4.6188 GBP GBP - 5.1269 DKK DKK - 0.6202
Archiwum
30.10.2020 14:03 DRÓB, cena tuszki w hurcie: 4,20 - 4,80 zł/kg, średnia: 4,48 zł/kg (na podstawie informacji z 10 ubojni) +++ +++ +++ 29.10.2020 MATIF: pszenica kons. GRU20 - 205,00 (+ 0,49%), kukurydza LIS20 - 192,00 (- 1,66%), rzepak LIS20 - 379,50 (+ 0,39%) [euro/tona] +++ +++ +++ +++ +++

Wywalenie gnoju na byle jakim rondzie nie pomoże. Skuteczniejsze jest ośmieszenie

Redakcja
Rolnik Nieprofesjonalny

- Biura poselskie i senatorskie, drogi dojazdowe do nich i do domów to miejsca, w które powinniśmy uderzać. Posłowie PiS, KO oraz Lewicy muszą czuć na sobie presję, to oni są za to odpowiedzialni co się teraz i w przyszłości będzie działo. Zostali wybrani głosami wyborców, wyborcy mają prawo rozliczać ich za działania – uważa Michał Nowacki, znany szerzej jako youtuber rolniczy o pseudonimie Rolnik Nieprofesjonalny.

 

- Wywalenie gnoju na byle jakim rondzie i zablokowanie skrzyżowania jest tylko i wyłącznie przysparzaniem sobie wrogów wśród ludzi, którzy nie wiedzą o co nawet chodzi. Należy walczyć, ale nie waląc na oślep. Jeśli nie ma w pobliżu posła, senatora, który głosował przeciwko nam spowalniajmy ruch, ale go nie blokujmy dla samego blokowania. Oni boją się ośmieszenia, a my musimy im to zagwarantować! Nawet jeśli biuro poselskie będzie zamknięte, robimy zdjęcia, filmy i wrzucamy do sieci. Jest XXI wiek! Na Facebooku, Instagramie mamy setki znajomych, którzy widzą tylko przekaz z TV! Kontaktujcie się z lokalnymi mediami - w każdej gazecie powinno znaleźć się miejsce na artykuł o strajku i to przeciwko komu i czemu strajkujemy! – napisał na Facebook'u Michał Nowacki.

 

Na zdjęciu brama Waldemara Kraski – senatora Prawa i Sprawiedliwości.

 

 

 

Może zainteresuje Cię również:

Za kilka tygodni będzie gotowy nowy projekt „Piątk

- W związku z zapowiedzią rozpoczęcia prac przez Prawo i Spr

Naprędce wypuścili bubel i nie wiedzą co z nim zro

W Prawie i Sprawiedliwości pojawiają się plany ponownego zło

Rolnicy wspólnie z branżą gastronomiczną będą prot

- Rolnictwo, gastronomia, usługi, handel i wiele innych bran