Dodaj ogłoszenie

CenyRolnicze
NOTOWANIA
15 kwietnia 2021, Czwartek.
Kursy walut: USD USD - 3.8014 EUR EUR - 4.5546 GBP GBP - 5.2376 DKK DKK - 0.6124
Archiwum
14.04.2021 MATIF: pszenica MAJ21 - 220,75 (+ 1,49%), kukurydza CZE21 - 221,00 (+ 1,26%), rzepak MAJ21 - 507,00 (+ 0,35%) [euro/tona] +++ +++ 14.04.2021 13:06 DRÓB, cena tuszki w hurcie: 5,70 - 6,50 zł/kg, średnia: 5,98 zł/kg (na podstawie informacji z 12 ubojni) +++

Wywalenie gnoju na byle jakim rondzie nie pomoże. Skuteczniejsze jest ośmieszenie

Redakcja
Rolnik Nieprofesjonalny

- Biura poselskie i senatorskie, drogi dojazdowe do nich i do domów to miejsca, w które powinniśmy uderzać. Posłowie PiS, KO oraz Lewicy muszą czuć na sobie presję, to oni są za to odpowiedzialni co się teraz i w przyszłości będzie działo. Zostali wybrani głosami wyborców, wyborcy mają prawo rozliczać ich za działania – uważa Michał Nowacki, znany szerzej jako youtuber rolniczy o pseudonimie Rolnik Nieprofesjonalny.

 

- Wywalenie gnoju na byle jakim rondzie i zablokowanie skrzyżowania jest tylko i wyłącznie przysparzaniem sobie wrogów wśród ludzi, którzy nie wiedzą o co nawet chodzi. Należy walczyć, ale nie waląc na oślep. Jeśli nie ma w pobliżu posła, senatora, który głosował przeciwko nam spowalniajmy ruch, ale go nie blokujmy dla samego blokowania. Oni boją się ośmieszenia, a my musimy im to zagwarantować! Nawet jeśli biuro poselskie będzie zamknięte, robimy zdjęcia, filmy i wrzucamy do sieci. Jest XXI wiek! Na Facebooku, Instagramie mamy setki znajomych, którzy widzą tylko przekaz z TV! Kontaktujcie się z lokalnymi mediami - w każdej gazecie powinno znaleźć się miejsce na artykuł o strajku i to przeciwko komu i czemu strajkujemy! – napisał na Facebook'u Michał Nowacki.

 

Na zdjęciu brama Waldemara Kraski – senatora Prawa i Sprawiedliwości.

 

 

 

Może zainteresuje Cię również:

Burzliwe demonstracje rolników we Francji. Protest

We Francji trwają demonstracje rolników przeciwko reformie r

Kaczyński o „Piątce dla zwierząt”: Nie blokujmy ba

- Jeżeli chodzi o dobrostan zwierząt to bez najmniejszej wąt

Rolnicy spłacą długi Bielmleku? Możliwe strajki ok

- Według najnowszych informacji krążących na rynku oraz uzys