Dodaj ogłoszenie

CenyRolnicze
NOTOWANIA
03 marca 2021, Środa.
Kursy walut: USD USD - 3.7509 EUR EUR - 4.5393 GBP GBP - 5.2450 DKK DKK - 0.6104
Archiwum
03.03.2021 MATIF: pszenica MAR21 - 237,25 (- 3,16%), kukurydza MAR21 - 226,00 (- 0,88%), rzepak MAJ21 - 503,75 (+ 0,25%) [euro/tona] +++ +++ +++ 03.03.2021 12:58 DRÓB, cena tuszki w hurcie: 5,50 - 6,40 zł/kg, średnia: 5,83 zł/kg (na podstawie informacji z 13 ubojni) +++ +++ +++ +++

Kołodziejczak o Pudzie: Zostanie wyp*****y ze swojego stanowiska w ciągu miesiąca

Redakcja

- Ja mu daję miesiąc czasu. Tyle potrzebujemy, żeby go usunąć ze stanowiska. Ja się cieszę, że on zostanie ministrem rolnictwa, bo on jest gwarantem zjednoczenia się polskich rolników – powiedział dzisiaj Michał Kołodziejczak z Agro Unii na temat nowego ministra rolnictwa, Grzegorza Pudy.

 

- Cała ustawa w tym kształcie jest do odrzucenia i nie do przyjęcia. Nie ma akceptacji na to, żeby polskich hodowców, którzy mają biznesplany podpisane na kilkanaście lat z bankami, stawiać w takiej sytuacji. To zostało zburzone, bo prezes partii wstał lewą nogą i pomyślał sobie, że teraz w Polsce nie będzie hodowli. Dlatego nie ma na to naszej zgody. Nie ma tez zgody na to, żeby niszczyć miłość Polaków do zwierząt i jeszcze wywoływać w ten sposób wojnę klas – mówił Michał Kołodziejczak w rozmowie z reporterem portalu money.pl.

 

Reporter money.pl zapytał lidera Agro Unii o opinię na temat nowego ministra rolnictwa, Grzegorza Pudy. – To będzie minister rolnictwa, który zostanie wyp*****y ze swojego stanowiska w ciągu miesiąca. Ja mu daję miesiąc czasu. Tyle potrzebujemy, żeby go usunąć ze stanowiska. Ja się cieszę, że on zostanie ministrem rolnictwa, bo on jest gwarantem zjednoczenia się polskich rolników i to jest super. To jest zły człowiek po prostu – stwierdził Kołodziejczak.

 

 

 

Może zainteresuje Cię również:

Standardy Komorowskiego. Ministerstwo proponuje kr

Krajowa Rada Izb Rolniczych otrzymała od ministerstwa rolnic

Rynek przejmują korporacje, a minister się bawi w

- Jako minister rolnictwa kładę szczególny nacisk na promocj

Przyjechali na interwencję do gospodarstwa. Ujawni

Policjanci z Krzeszowic (woj. małopolskie) przedstawili dwóm