Dodaj ogłoszenie

CenyRolnicze
NOTOWANIA
18 października 2019, Piątek.
Kursy walut: USD USD - 3,8503 EUR EUR - 4,2844 GBP GBP - 4,9671 DKK DKK - 0,5735
Archiwum
18.10.2019 MATIF: pszenica kons. GRU19 - 181,25 (+ 0,14%), kukurydza LIS19 - 165,75 (+ 0,45%), rzepak LIS19 - 377,75 (- 0,66%) [euro/tona] +++ +++ +++ 18.10.2019 12:21 DRÓB, cena tuszki w hurcie: 4,20 - 5,00 zł/kg, średnia: 4,50 zł/kg (na podstawie informacji z 15 ubojni) +++ +++ +++

Poseł związany z rolnictwem zamienił Kukiz'15 na PiS. Krytyka czołowych działaczy rolniczych

Redakcja

Członek komisji rolnictwa, poseł Norbert Kaczmarczyk, przechodzi do klubu parlamentarnego Prawo i Sprawiedliwość opuszczając tym samym klub poselski Kukiz’15. W jesiennych wyborach będzie ubiegał się o mandat posła z listy Prawa i Sprawiedliwości w okręgu tarnowskim. Jeden z działaczy rolniczych uważa, że to przykład kolejnego polityka „z przetrąconym kręgosłupem”.

 

Ważnym jest dla mnie, aby podkreślić, że nie wyzbywam się swojej tożsamości, ponieważ tą tożsamością zawsze była dla mnie praca dla ludzi, a celem dobro Polski. Chcę tę pracę kontynuować. Nie wolno zmarnować wypracowanego przez lata potencjału. To nie tylko aktywność w Sejmie. To także działalność w terenie. To trud podejmowany przez wielu świetnych ludzi w okręgu. Mam obowiązek tę działalność kontynuować, ponieważ nigdy nie jest tak, że praca jest skończona. Zawsze jest jeszcze wiele do zrobienia. Nigdy nie należy zatrzymywać się i spocząć na laurach – tłumaczy na łamach Kuriera Tarnowskiego poseł Kaczmarczyk. Nowy członek klubu PiS złożył tez podziękowania na ręce przewodniczącego Pawła Kukiza za szansę jaką otrzymał. - Ja jej nie zmarnowałem i nie zmarnuję, ponieważ moim celem zawsze była, jest i będzie praca dla ludzi – praca dla Polski. Życzę wszystkiego dobrego moim kolegom i koleżankom z Kukiz’15. Zapraszam do współpracy wszystkich z okręgu tarnowskiego, którym leży na sercu dobro Polski. Ja czuję odpowiedzialność za Polskę i chcę dla naszej Ojczyzny pracować – twierdzi Norbert Kaczmarczyk.

 

- Kolejny polityk z przetrąconym kręgosłupem? Norbert Karczmarczyk właśnie opuścił Kukiz’15, żeby pracować dla rządu za obietnicę bycia wiceministrem. Kolejny dowód na to, że w Sejmie potrzeba ludzi uczciwych i działających dla sprawy, a nie idących do koryta – pisze na swoim facebook'owym koncie Michał Kołodziejczak, były lider Agro Unii, który również będzie ubiegał się w jesiennych wyborach parlamentarnych o mandat posła. - Norbercie Kaczmarczyku, twoje przejście do PiS jest jak partyjny ASF. Jesteś reprezentantem partyjniackiego ASF – napisał na portalu społecznościowym Marcin Bustowski, przewodniczący Związku Zawodowego Rolników Rzeczpospolitej Solidarni.

 

Może zainteresuje Cię również:

Czy w ARiMR dokonał się cud? Wg ministra Agencja w

- 28 sierpnia było około 20 tysięcy zaległych wniosków, któr

Agro Unia wyznacza nagrodę za przedstawienie dowod

Agro Unia przewidziała nagrodę dla osoby, która przedstawi d

Zaskakująca współpraca Ardanowskiego i Kołodziejcz

Podczas piątkowej konferencji prasowej wspólne działania prz