Dodaj ogłoszenie

CenyRolnicze
NOTOWANIA
15 kwietnia 2021, Czwartek.
Kursy walut: USD USD - 3.8014 EUR EUR - 4.5546 GBP GBP - 5.2376 DKK DKK - 0.6124
Archiwum
14.04.2021 MATIF: pszenica MAJ21 - 220,75 (+ 1,49%), kukurydza CZE21 - 221,00 (+ 1,26%), rzepak MAJ21 - 507,00 (+ 0,35%) [euro/tona] +++ +++ 14.04.2021 13:06 DRÓB, cena tuszki w hurcie: 5,70 - 6,50 zł/kg, średnia: 5,98 zł/kg (na podstawie informacji z 12 ubojni) +++

Czy lider Agro Unii pójdzie w politykę?

Paweł Hetnał

Liderowi Agro Unii już od zeszłorocznej blokady autostrady A2 zarzuca się, że jego działania są jedynie przygrywką do utworzenia ugrupowania politycznego. W takim tonie niejednokrotnie wypowiadał się m.in. minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski. Niedawno Michał Kołodziejczak został zapytany, czy jego celem jest odegranie istotnej roli na scenie politycznej. Co odpowiedział?

 

 - Politycy i dziennikarze innych stacji zarzucają panu, że to jest tylko przygrywka do tego aby wejść do większej polityki. Czekaja tylko na pański krok, aby zdyskredytować pańskie nazwisko i zdyskredytować całą działalność Agro Unii – mówił jeden z dziennikarzy obecnych na konferencji prasowej, która 7 marca odbyła się pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie.

- Proszę obserwować nasze działania. Rok temu gdy zaczynaliśmy naszą działalność, podobno miałem startować w wyborach samorządowych. I tyle w temacie. A rolnicy rzeczywiście źle postrzegają polityków i twierdzą, że każdy, który pójdzie do polityki będzie kradł i oszukiwał. Nie dziwię się więc, że rolnicy nie chcą aby Agro Unia szła gdzieś dalej w politykę. Mamy do spełnienia misję i takich narzędzi jakich będziemy musieli użyć, to będziemy używać i będą one skuteczne – odpowiedział lider Agro Unii, Michał Kołodziejczak. 

Paweł Hetnał
Autor: Paweł Hetnał
Paweł Hetnał – absolwent Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Wieloletni dziennikarz portali i gazet lokalnych z terenu Podbeskidzia.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Najnowsze artykuły autora:

Może zainteresuje Cię również:

Rolników wykańcza pandemia i współpraca z pośredni

Rolnicy ostrzegają, że wkrótce mogą nas czekać duże podwyżki

Trocinami w ptasią grypę. Minister przypomina o my

Drogi wjazdowe na obszar powiatu żuromińskiego, w którym pan

Indyki od tygodnia zdychają w męczarniach, bo zabr

Jak informuje Michał Kołodziejczak z Agro Unii, na terenie p