Dodaj ogłoszenie

CenyRolnicze
NOTOWANIA
15 października 2019, Wtorek.
Kursy walut: USD USD - 3,8952 EUR EUR - 4,2949 GBP GBP - 4,9282 DKK DKK - 0,5750
Archiwum
15.10.2019 MATIF: pszenica kons. GRU19 - 178,25 (- 1,11%), kukurydza LIS19 - 164,00 (- 0,46%), rzepak LIS19 - 383,75 (+ 0,33%) [euro/tona] +++ +++ +++ 14.10.2019 12:20 DRÓB, cena tuszki w hurcie: 4,30 - 5,20 zł/kg, średnia: 4,56 zł/kg (na podstawie informacji z 14 ubojni) +++ +++ +++

Czy lider Agro Unii pójdzie w politykę?

Paweł Hetnał

Liderowi Agro Unii już od zeszłorocznej blokady autostrady A2 zarzuca się, że jego działania są jedynie przygrywką do utworzenia ugrupowania politycznego. W takim tonie niejednokrotnie wypowiadał się m.in. minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski. Niedawno Michał Kołodziejczak został zapytany, czy jego celem jest odegranie istotnej roli na scenie politycznej. Co odpowiedział?

 

 - Politycy i dziennikarze innych stacji zarzucają panu, że to jest tylko przygrywka do tego aby wejść do większej polityki. Czekaja tylko na pański krok, aby zdyskredytować pańskie nazwisko i zdyskredytować całą działalność Agro Unii – mówił jeden z dziennikarzy obecnych na konferencji prasowej, która 7 marca odbyła się pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie.

- Proszę obserwować nasze działania. Rok temu gdy zaczynaliśmy naszą działalność, podobno miałem startować w wyborach samorządowych. I tyle w temacie. A rolnicy rzeczywiście źle postrzegają polityków i twierdzą, że każdy, który pójdzie do polityki będzie kradł i oszukiwał. Nie dziwię się więc, że rolnicy nie chcą aby Agro Unia szła gdzieś dalej w politykę. Mamy do spełnienia misję i takich narzędzi jakich będziemy musieli użyć, to będziemy używać i będą one skuteczne – odpowiedział lider Agro Unii, Michał Kołodziejczak. 

Paweł Hetnał
Autor: Paweł Hetnał
Paweł Hetnał – absolwent Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Wieloletni dziennikarz portali i gazet lokalnych z terenu Podbeskidzia.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Najnowsze artykuły autora:

Może zainteresuje Cię również:

Agro Unia wyznacza nagrodę za przedstawienie dowod

Agro Unia przewidziała nagrodę dla osoby, która przedstawi d

Zaskakująca współpraca Ardanowskiego i Kołodziejcz

Podczas piątkowej konferencji prasowej wspólne działania prz

Ardanowski i Kołodziejczak wspólnie przeciwko błęd

- Różnimy się wciąż w kilku istotnych kwestiach, ale błędnem