Dodaj ogłoszenie

CenyRolnicze
NOTOWANIA
22 lipca 2019, Poniedziałek.
Kursy walut: USD USD - 3,7869 EUR EUR - 4,2480 GBP GBP - 4,7205 DKK DKK - 0,5690
Archiwum
22.07.2019 13:13 DRÓB, cena tuszki w hurcie: 5,00- 5,90 zł/kg, średnia: 5,46 zł/kg (na podstawie informacji z 16 ubojni) +++ +++ +++ 12.07.2019 MATIF: pszenica kons. WRZ19 - 178,25 (+ 0,85%), kukurydza SIE19 - 178,00 (+ 0,14%), rzepak SIE19 - 370,25 (+ 0,14%) [euro/tona] +++ +++ +++

Czy lider Agro Unii pójdzie w politykę?

Paweł Hetnał

Liderowi Agro Unii już od zeszłorocznej blokady autostrady A2 zarzuca się, że jego działania są jedynie przygrywką do utworzenia ugrupowania politycznego. W takim tonie niejednokrotnie wypowiadał się m.in. minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski. Niedawno Michał Kołodziejczak został zapytany, czy jego celem jest odegranie istotnej roli na scenie politycznej. Co odpowiedział?

 

 - Politycy i dziennikarze innych stacji zarzucają panu, że to jest tylko przygrywka do tego aby wejść do większej polityki. Czekaja tylko na pański krok, aby zdyskredytować pańskie nazwisko i zdyskredytować całą działalność Agro Unii – mówił jeden z dziennikarzy obecnych na konferencji prasowej, która 7 marca odbyła się pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie.

- Proszę obserwować nasze działania. Rok temu gdy zaczynaliśmy naszą działalność, podobno miałem startować w wyborach samorządowych. I tyle w temacie. A rolnicy rzeczywiście źle postrzegają polityków i twierdzą, że każdy, który pójdzie do polityki będzie kradł i oszukiwał. Nie dziwię się więc, że rolnicy nie chcą aby Agro Unia szła gdzieś dalej w politykę. Mamy do spełnienia misję i takich narzędzi jakich będziemy musieli użyć, to będziemy używać i będą one skuteczne – odpowiedział lider Agro Unii, Michał Kołodziejczak. 

Paweł Hetnał
Autor: Paweł Hetnał
Paweł Hetnał – absolwent Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Wieloletni dziennikarz portali i gazet lokalnych z terenu Podbeskidzia.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Najnowsze artykuły autora:

Może zainteresuje Cię również:

Czy rolnicy ponownie wyjdą na ulice?

Jak stwierdza Michał Kołodziejczak, od roku w rolnictwie nie

Rolnictwo w Polsce powinno być „Doliną Krzemową”.

Michał Kołodziejczak i jego partia Prawda, domagają się wpro

Minister Ardanowski ocenia powstanie partii Prawda

- Ocenę partii politycznej pozostawiam społeczeństwu. To oni