Dodaj ogłoszenie

CenyRolnicze
NOTOWANIA
08 lipca 2020, Środa.
Kursy walut: USD USD - 3,9666 EUR EUR - 4,4739 GBP GBP - 4,9699 DKK DKK - 0,6005
Archiwum
10.07.2020 13:19 DRÓB, cena tuszki w hurcie: 4,70 - 5,60 zł/kg, średnia: 5,09 zł/kg (na podstawie informacji z 13 ubojni) +++ +++ +++ 09.07.2020 MATIF: pszenica kons. WRZ20 - 187,75 (+ 0,40%), kukurydza SIE20 - 175,75 (+ 1,15%), rzepak SIE20 - 385,25 (+ 0,06%) [euro/tona] +++ +++ +++ +++

Drugie życie rolnika. Restrukturyzacja kluczem do uratowania gospodarstwa rolnego

Redakcja

- Najczęściej zgłaszają się do nas rolnicy, którzy mają już rozwiązane umowy kredytowe, leasingowe. Mają już pozwy w sądach o zapłatę, nakazy zapłaty. Rolnik, nad którym wisi widmo niewypłacalności może się z nami skontaktować. Ponadto, po pomoc powinni zgłosić się ci rolnicy, którzy mają wyznaczony termin licytacji w sądzie – mówi Piotr Rogalewski z kancelarii R&K.

 

W rozmowie z panem Piotrem Rogalewskim reprezentującym Kancelarię R&K o restrukturyzacji gospodarstw rolnych.

 

Zajmują się Państwo restrukturyzacją gospodarstw rolnych?

 

Piotr Rogalewski: Oferujemy kompleksową pomoc prawną w procesie oddłużania gospodarstw rolnych. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy optymalnie dobiorą narzędzia prawne, dające Klientowi korzyści wyjścia z długów. Zajmujemy się m. in. zadłużeniami, obciążeniami hipotecznymi, sprawami związanymi z zabezpieczeniem majątkowym, a także sprawami związanymi z ochroną przedmiotu leasingu. Reprezentujemy klientów przed sądami. Musimy zdać sobie sprawę z tego, że następstwem problemów finansowych rolników jest wypowiedzenie umów leasingowych, co uniemożliwia prowadzenie gospodarstwa bez własnych maszyn. Jesteśmy po to, by w tych sytuacjach pomóc. Przeprowadzamy przez cały proces restrukturyzacji gospodarstwa.

 

Kiedy powinni zgłosić się do Państwa rolnicy, którzy mają problemy?

 

Piotr Rogalewski: Są dwie przesłanki. Kiedy istnieje zagrożenie niewypłacalności lub niewypłacalność. Najczęściej zgłaszają się do nas rolnicy, którzy mają już rozwiązane umowy kredytowe, leasingowe. Mają już pozwy w sądach o zapłatę, nakazy zapłaty. Rolnik, nad którym wisi widmo niewypłacalności może się z nami skontaktować. Ponadto, po pomoc powinni zgłosić się ci rolnicy, którzy mają wyznaczony termin licytacji w sądzie.

 

Co wyróżnia Państwa Kancelarię?

 

Piotr Rogalewski: Przede wszystkim specjalizacja, gdyż zagadnienia prawne związane z restrukturyzacją należą do bardzo skomplikowanych. Dzięki naszym sprawdzonym rozwiązaniom bezproblemowo obsługujemy Klientów na terenie całego kraju pozostając z nimi w stałym kontakcie.

 

W jaki sposób można się z Państwem skontaktować ?

 

Piotr Rogalewski: Do nas nie trzeba przyjeżdżać. Wystarczy kontakt telefoniczny z naszą Kancelarią. Jeżeli przygotowujemy restrukturyzację wszystko może odbywać się mailowo lub listownie. Obsługujemy Klientów niezależnie od ich miejsca zamieszkania i usytuowania miejsca aktywności gospodarczej. Konsultacja w formie telefonicznej lub spotkania jest bezpłatna. Zawsze jasno i obrazowo staramy się przedstawić rozwiązania wyjścia z problemu z jakim zgłosił się do nas rolnik. Kontakt możliwy jest pod numerami telefonów:

 

0048 67 350 21 38
0048 61 415 20 50
0048 58 500 82 06
0048 22 100 42 18

 

oraz adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

 

www.restrukturyzacja24.pl

 

Artykuł sponsorowany

Może zainteresuje Cię również:

Pożyczka dla gospodarstw rolnych na sfinansowanie

Podmioty zainteresowane restrukturyzacją swoich zadłużonych

"Modernizacja (obszar D)" i "Restrukturyzacja mały

Ostatnie dni na złożenie wniosków na „Modernizację gospodars

Restrukturyzacja małych gospodarstw - nabór wniosk

Dzisiaj prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolni